Styret og verv i Selegrend borettslag

For kontakt, send e-post til post@selegrend.no

Styret

Verv Navn Hus nr. Telefon E-mail
Styreleder, økonomi, HMS, elbil Scott Andrew Horne 10 93232490 scott.andrew.horne@gmail.com
Nestleder, dugnad Kjetil Magnussen 95 90646056 kjetilmagnussen@yahoo.no
Sekretær, Informasjon, Web Kenneth Flage 49/50 92235574 onekenny@hotmail.com
Forsikring, nøkler Kristine Sellevåg 14 92067937 christine.sellevag@online.no
Styremedlem Irene Warberg Falck 61 99770465 falck60@hotmail.no
Vara - Miljø Guri Tvilde 39 99168020 guritvi@gmail.com
Vara - brannansvarlig

Kristoffer Gullaksen

 

 

Vara - brannansvarlig, maling

Veronika Larsen

21.2

95081686

Soneledere

Sone Navn Hus nr. Telefon E-mail
1 (nr. 1-11) Kristin Jacobsen 9 45667076 kristinjkristinj@gmail.com
2 (nr.12-31) Lloyd Davis

21

40097496

lloydie.davis@gmail.com

3 (nr. 32-42) Kari Pettersen 42

 97638865

kari.skarprud.pettersen@gmail.com
4 (nr. 43-53) Sissel Knarvik 51 92296166 sissel.knarvik@bkkfiber.no
5 (nr. 54-70) Astrid Alræk 69 47418290 astrid.alrek@gmail.com
6 (nr. 71-85) Hjarand Wikne 78.2 47389990 hjarand@gmail.com
7 (nr. 86-96) Kjetil Magnussen 95 90646056 kjetilmagnussen@yahoo.no

 

Løenkomiteen (Løen og Tilfluktsrommet)

Verv Navn Hus nr. Telefon E-mail
Leder

Astrid Alræk

69

47418290

Medlem

Ingrid Frøland

18

48283237

 
Medlem

Berit Bakka

52

90957569

Meldem

Lars Fauske

69

97547546

Medlem

Oddvall Hauge

74

91898203

 

Miljøutvalget

Verv Navn Hus nr. Telefon E-mail
Leder

Cilje Mosand

93

41145042

Medlem Ine Rebecca  30 97463118 rebecca.gjanzon@gmail.com
Medlem Suzanne Matre 76   suzanne.matre@live.com 

 

Parkeringsutvalget

Verv Navn Hus nr. Telefon E-mail
Medlem

Stig Eriksson

19

99745580

Medlem

Åse Simonsen

37

90839606

Valgkomiteen

Verv Navn Hus nr. Telefon E-mail
Medlem

Åsmund Drotting

 

92092759

Medlem

Ann-Laila Lintunen

 

95882082